Oj, Nellka, Nellka!

Oj, Nellka, Nellka! - Ewa Woźniak-ostrowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Woźniak-ostrowski
WYMIAR
12,93 MB
NAZWA PLIKU
Oj, Nellka, Nellka!.pdf
ISBN
1296551613882

OPIS

Stare przysłowie mówi, że „pies to najlepszy przyjaciel człowieka”. Mądre i poparte konkretami. Ewa Woźniak-Ostrowski stworzyła ciepłą i poruszającą opowieść, której bohaterką jest Jej suczka Nellka. Człowiek trafia na swego przyjaciela w odpowiednim momencie życia, tak chce los i tak Ewa odnalazła się Nellkę. Przyjaźń na początku niepewna, ale z każdym dniem utwierdzająca się w swej wyjątkowości i silnej więzi. Historia Nellki, która zagościła w sercach właścicieli od początku do samego końca.

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

Losy Nellki, jej koleżanki Phibi i Rio- brata Nellki. Bazująca na obserwacjach psiej natury ich p Książka Oj, Nellka, Nellka / Ewa Woźniak-Ostrowski, Białe Pióro, 24,19 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! > Oj, Nellka, Nellka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI