Jak ziemiankowie robili biznes w Polsce

Jak ziemiankowie robili biznes w Polsce - Grażyna Kałowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grażyna Kałowska
WYMIAR
4,90 MB
NAZWA PLIKU
Jak ziemiankowie robili biznes w Polsce.pdf
ISBN
9360140652902

OPIS

"Jeżeli jesteście ciekawi jak mogłyby wyglądać nowe dzieje Polski, koniecznie zapoznajcie się z tekstami autorki, w których realizm łączy się z fantazją, przy czym to drugie przeważa. Ziemiankowie to niezwykle zabawne istoty, które znalazły swój sposób na biznes, mając nadzieję, ze rozkręcą go w Polsce i to w sposób nie do końca uczciwy. Czy nam to czegoś nie przypomina? Spotykamy się tutaj z polityką, manipulacją i aferą, a nawet zaskakującymi pomysłami na wybory nowego monarchy. Nie zwlekajcie, czym prędzej sięgajcie, czytajcie i Ziemianków poznawajcie" - Agnieszka Krizel (Recenzje Agi)O Autorce:Grażyna Kałowska urodzona 28.02.1955. Ukończyła I LO w Gdańsku, a potem filologię polską w UG. Po kilku nieudanych pracach osiadła w bibliotece UG. W 2004 zyskała wyróżnienie w konkursie literackim UG za "W poszukiwaniu czterolistnej koniczyny". Jest miłośniczką braci mniejszych, a od dwudziestu lat towarzyszą jej amstaffy. Lubi czytać książki, patrzeć na przyrodę i architekturę.Wydała: Saga o nieefektownych kobietach, Pamiętniki zabłąkanych dusz, Pieskie życie wg kroniki brata Roha, Opowieść o naszej przyjaźni i perypetiach.

To kluczowe pytanie, które musisz sobie […] Książka Jak ziemiankowie robili biznes w Polsce - Grażyna Kałowska Trzy nowelki Grażyny Kałowskiej śmiało i odważnie odsłaniają współczesne bolączki Polaków. Sieci biznesowe, korupcja, czy powrót do systemu monarszego.

Jak Ziemiankowie robili biznes w Polsce. Stan: Nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI