Zaraza

Zaraza - Andriy Dankovych | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andriy Dankovych
WYMIAR
5,6 MB
NAZWA PLIKU
Zaraza.pdf
ISBN
8809582906477

OPIS

Wieki średnie, opuszczone przez Boga miasteczko, nad którym zawisła klątwa wiedźmy, która niczym zaraza zbiera żniwo wśród mieszkańców. Znikąd ratunku, nie ma też drogi ucieczki. Z czeluści piekieł przybywają każdej nocy jeźdźcy po kolejnych nieszczęśników. Nikt nie jest bezpieczny, nikt nie może wydostać się z przeklętego miejsca. Pewnej deszczowej, czarnej nocy przybywa w te strony utrudzony krzyżowiec. Czy obcy rycerz pomoże niewinnym (czy aby na pewno) mieszkańcom?

Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła „zaraza" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne. Wielka zaraza w Londynie 1665-1666r. Zdaniem naukowców wszystko zaczęło się od Niderlandów, w których w 1654 roku pojawiła się nieznana zaraza.

Do wybuchu wielkiej epidemii w Londynie doszło jednak dopiero w latach 1665-1666. „Czarna śmierć" zbiera żniwo w XVI-wiecznej Sewilli. Ale zaraza to nie jedyny zabójca: w mieście znajdowane są zwłoki brutalnie zamordowanych ludzi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI