Paryż w piątek 13-tego

Paryż w piątek 13-tego - Joanna Duszkiewicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Duszkiewicz
WYMIAR
9,59 MB
NAZWA PLIKU
Paryż w piątek 13-tego.pdf
ISBN
1562780815300

OPIS

Celia i Enzo to małżeństwo ze sporym stażem. Wiele w swoim życiu przeszli. Długo starali się o potomstwo, aż wreszcie los się do nich uśmiechnął. Gdy ich córeczka ma już 7 lat, jest śliczna i zdrowa, a w rodzinie zapanował względny spokój, postanawiają udać się do Fatimy, aby podziękować za dar potomstwa swojej powierniczce - Matce Boskiej Fatimskiej, w ręce której od początku powierzyli swój los.Wieczór przed wyjazdem pragną uczcić kolacją w ulubionej restauracji. Niestety nie cieszą się długo pięknym wieczorem, bowiem w Paryżu dochodzi do ataków terrorystycznych. Zamachowcy ostrzeliwują m. in. restaurację, w której stołuje się rodzina.Kto przeżyje atak? Kto ucierpi najbardziej? Jak poradzić sobie z tragedią rozbijającą znienacka szczęśliwą dotąd rodzinę? Czy ból po stracie najbliższych nie przyćmi zdrowego rozsądku? Jak bardzo tak traumatyczne przeżycia mogą wpłynąć na możliwość pojmowania dobra i zła?Książka ukazuje losy wymyślonej przez autorkę francuskiej rodziny Laboux, wpisane w wydarzenia, które miały miejsce w Paryżu 13 listopada 2015. Jednak ta opowieść mogłaby dotyczyć każdego z nas.

Wkraczają bowiem na teren okrutnego mordercy, który mieszka w okolicy. Jakiś czas później rozpoczynają się poszukiwania zaginionych.

Inni traktują ten dzień z przymrużeniem oka. Wyszukują gify na 13 w piątek, obrazki ... W ciągu ostatniej doby władze medyczne zarejestrowały w szpitalach 286 zgonów z powodu koronawirusa, w domach opieki natomiast - 255 osób, podała w piątek Agencja Zdrowia Publicznego (SPF). Reboot klasycznego horroru pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI