Pamiętniki zabłąkanych dusz

Pamiętniki zabłąkanych dusz - Grazyna Kałowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grazyna Kałowska
WYMIAR
5,17 MB
NAZWA PLIKU
Pamiętniki zabłąkanych dusz.pdf
ISBN
7168698026435

OPIS

'W moich myślach czai się historia Alojzyny, chyba nad nią posiedze". - Wanda kończy korespondencyjny kurs budowania stron Internetowych, aby zrozumieć wszystko, co wie wymyślona przez nią bohaterka, tworząca podobne strony. Alojzyna ma problemy z osobowością. Uzależnienie od pracy i komputerów sprawia, że jej świadomość zaciera granice pomiędzy snem a jawą.Czy Alojzyna jest szlaona? Czy wymyśliła sobie, że jej mąż odszedł z inną? A jeśli to prawda, że umarł... to dokąd zmierza i czy można mu pomóc, by nie było mu zimno...Szkatułkowa budowa utworu sprawia, że czytelnik ma wrażenie, iż zagląda na zmianę w życie każdego z bohaterów i z tych krótkich migawek układa sobie o nich intrygującą opowieść.

- Wanda kończy korespondencyjny kurs budowania stron Internetowych, aby zrozumieć wszystko, co wie wymyślona przez nią bohaterka, tworząca podobne strony.... - ISBN: 978-83-6442-632-2 Szkatułkowa budowa utworu sprawia, że czytelnik ma wrażenie, iż zagląda na zmianę w życie każdego z bohaterów i z tych krótkich migawek układa sobie o nich intrygującą opowieść. Dusza zbłąkanego demona: Dusza zbłąkanego.

- Wanda kończy korespondencyjny kurs budowania stron Internetowych, aby zrozumieć wszystko, co wie wymyślona przez nią bohaterka, tworząca podobne strony. Alojzyna ma problemy z osobowością.

POWIĄZANE KSIĄŻKI