Odgrodzeni

Odgrodzeni - Michał Matuszczak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Matuszczak
WYMIAR
7,73 MB
NAZWA PLIKU
Odgrodzeni.pdf
ISBN
9463535440953

OPIS

"Odgrodzeni" to już druga powieść Michała Matuszaka. poruszająca problemy społeczne zarówno dorosyłych jak i dzieci.Bohaterem pierwszej części jest mały chłopiec z blokowiska, którego codzienność zmusza do zmagania się dominacją starszego brata, z gniewem wybuchowego ojca i kłótniami rodziców, stymuluje do szukania swojego miejsca wśród kolegów, przed którymi chce wypaść jak najlepiej. Do strachów dnia dochodzi mroczna tajemnica jego prawdziwego pochodzenia. Czy to nie za duży ciężar jak na jego małe barki?Druga część przedstawia historię ambitnego pisarza i jego korespondencyjnej przyjaźni z młodą, ciężko doświadczoną przez los, więźniarką. Sylwię poznaje na zorganizowanym w wieżieniu spotkaniu autorskim. Zafascynowany możliwością odkrycia jej losów pisze do niej list z prośbą o szczerość. Jednak czy zdoła unieśc ciężar jej spowiedzi i nadal patrzeć na nią bez uprzedzeń? Czy bagaż fatalnych doświadczeń, jakie ze sobą niesie, nie wyeliminuje jej jako człowieka?To opowieść o wielkiej samotności chłopca i dorosłej kobiety zagubionych, uciekających przed złem. To powieść, której scenariusz widzimy niejednokrotnie na co dzień, ale nie mówimy o tym głośno. obok tej książki nie można przejść obojętnie. Trudna, niełatwa i naszpikowana emocjami. Wwierca się w naszą świadomość, wyzwalając pewien bunt. Dlaczego? Przekonacie się sami.Agnieszka Krizel

Wydawnictwo: Białe Pióro Data wydania: 2015-10-12 Kategoria: Obyczajowe ISBN: 9788364426377 Liczba stron: 242. Ocena: 5 (3 głosów) 5.00 3 KUP TERAZ oceń ... Ogrodzenie z bloczków betonowych jest jednym z najczęściej wykorzystywanych rozwiązań, które stosuje się w celu odgrodzenia terenu ogrodu bądź działki od przestrzeni publicznej.

Wysokie ogrodzenia i płoty są doskonałą propozycją dla odgrodzenia terenów przemysłowych. Ogrodzenie panelowe na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Jak odgrodzić się od sąsiada, bądź ruchliwej i często uczęszczanej drogi? Niełatwe zadanie, ale z całą pewnością do zrealizowania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI