O pchłach, które miód ukradły

O pchłach, które miód ukradły - Bożena Czarnota | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bożena Czarnota
WYMIAR
3,39 MB
NAZWA PLIKU
O pchłach, które miód ukradły.pdf
ISBN
7869501796771

OPIS

„O pchłach, które miód ukradły” to zbiór rymowanych opowieści dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym, traktujących o zwierzętach: ptaszkach, pieskach, kotkach i misiach. Rytmiczne, łatwe do czytania wiersze wprowadzają dzieci w świat zwierząt, ucząc i moralizując w bardzo przystępny sposób. Niemal każdy wiersz okraszony jest ilustracja przeznaczoną do kolorowania, przez co książka jest interaktywna, a każde dziecko może się czuć jej współtwórcą.Wierszowane historyjki niczym bajki o

Cena 18,29 zł. Książka w kategorii Dla dzieci.

Rytmiczne, łatwe do czytania wiersze wprowadzają dzieci w świat zwierząt, ucząc i moralizując w bardzo przystępny sposób. Informacje o O pchłach które miód ukradły - 7200816026 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-01-25 - cena 18,45 zł „O pchłach, które miód ukradły" to zbiór rymowanych opowieści dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym, traktujących o zwierzętach: ptaszkach, pieskach, kotkach i misiach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI