Fragmenty z życia. Pomiędzy szóstą a siedemnastą

Fragmenty z życia. Pomiędzy szóstą a siedemnastą - Karolina Turek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Turek
WYMIAR
11,78 MB
NAZWA PLIKU
Fragmenty z życia. Pomiędzy szóstą a siedemnastą.pdf
ISBN
9068057961513

OPIS

Izabelę ? bohaterkę opowiadań, które składają się na treść książki ? poznajemy w powieści „Nauczycielka przedszkola. Pomiędzy pasją a zagubieniem”. Tym razem Iza opowiada o sobie więcej ? „Fragmenty z życia” to zbiór myśli i najważniejszych uczuć, które są opisem doświadczeń i przeżyć bohaterki, a także wydarzeń tworzących swego rodzaju „pamiętnik serca”, z którego nie sposób wymazać jego gorących porywów.Opowiadania, które trafiają w ręce czytelnika inspirowane są historiami publikowanymi na

Izabelę - bohaterkę opowiadań, które składają się na treść książki - poznajemy w powieści „Nauczycielka przedszkola. Pomiędzy pasją a zagubieniem".

Pomiędzy szóstą a siedemnastą, Length: 5 pages, Page: 1, Published: 2017-03-28 Issuu company logo Kup teraz na Allegro.pl za 25 zł - Fragmenty z życia. Pomiędzy szóstą a siedemnastą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI