Ciapek

Ciapek - Wanda Szymanowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wanda Szymanowska
WYMIAR
8,46 MB
NAZWA PLIKU
Ciapek.pdf
ISBN
5296745862095

OPIS

Przed Wami historia maleńkiego, bezbronnego pieska, Ciapka, którego aż chce się przytulić do serca. Zabrany od mamy, odtrącony przez dziewczynkę, do której trafił jako prezent... Czy znalazł wreszcie wymarzony dom? Niezwykle emocjonalna, mądra i wspaniała opowieść, która zachęca do przemyśleń na temat psiej doli. Ja się wzruszyłam. Wzruszcie się i Wy!Agnieszka KrizelZanim podejmiecie decyzję o wprowadzeniu do swojego domu czworonożnego przyjaciela, zastanówcie się, czy jesteście na to na pewno wystarczająco gotowi i czy macie ku temu warunki. Pies jest zwierzęciem bardzo wrażliwym i szybko się przywiązuje do wszystkich członków rodziny i tego samego oczekuje od Wad.Jeśli zdecydujecie się na kupno psa rasowego, wybierajcie tylko sprawdzone, legalnie działające hodowle. Wskazówki dotyczące wyboru rasy i hodowli uzyskacie w każdym oddziale Polskiego Związku Kynologicznego.Pamiętajmy również o tym, że schroniska pełne są spragnionych miłości stworzeń, czekających na Wasze w pełni odpowiedzialne decyzje.Liliana Łoś i Paulina Szeremetamiłośniczki i wielbicielki psów rasy akita

Losowe Opisy GG - Różne Cześć! Jestem Ciapek i 17 maja zostałem zabrany do swojego nowego domu <3 ! 🐾. Zanim znalazłem dom, mówiono o mnie tak: Chociaż to imię nie do końca do mnie pasuje, bo bywam bardzo zaradnym psiakiem 🐕, całkiem mi się podoba i dodaje mi uroku 😉 Jestem niewielki, dojrzały i wiem, czego chcę oraz jak to innym przekazać. 17 Lutego 2021 23:35 Aktualizacja: 17 Lutego 2021.

z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI