Zebrulik. Pierwszy okruszek szczęścia.

Zebrulik. Pierwszy okruszek szczęścia. - Urszula Giewoń | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Urszula Giewoń
WYMIAR
4,49 MB
NAZWA PLIKU
Zebrulik. Pierwszy okruszek szczęścia..pdf
ISBN
6329821934075

OPIS

A skoro Zebrulik ożył, w jego sercu pojawiły się wszystkie uczucia, które każdy zna doskonale. Radość, smutek, gniew, strach, ból, tęsknota… Wywołują je codzienne zdarzenia, osoby, które nas otaczają. Czasem jednak zdarza się tak, że poczucie osamotnienia, przygnębienie, żal rodzi się w sercu nawet wtedy, gdy nie ma ku temu racjonalnych powodów. Po prostu tak się dzieje. I tak właśnie stało się z Zebrulikiem. Zachęcony przez Gwiazdę wyrusza więc w daleką podróż, aby odkryć tajemnicę szczęścia…

Qlturka.pl, granice.pl. Cena 33,00 zł Informacje o ZEBRULIK.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Pierwszy okruszek szczęścia. Tytułowy Zebrulik to pluszowa poduszka, własność młodej dziewczyny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI