Opowieści z dzikiej puszczy

Opowieści z dzikiej puszczy - Wojciech Letki | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Letki
WYMIAR
5,23 MB
NAZWA PLIKU
Opowieści z dzikiej puszczy.pdf
ISBN
5073875478064

OPIS

Kto się nie lubi śmiać? Nie ma takiego. A zatem to książka dla wszystkich, małych i dużych, dziewczynek i chłopców. Trzy niesamowicie śmieszne bajki, w których nic, absolutnie nic, nie jest takie jak w innych bajkach. Czarodziej odchodzi na emeryturę, jedna królewna nienawidzi rycerzy, druga... hm... wygląda inaczej niż wszystkie królewny, smoki jedzą pierogi, a lustereczko na pytanie, "kto jest najpiękniejszy" odpowiada... A nie, nie. To trzeba przeczytać.Znakomita zabawa od pierwszej do ostatniej strony.

2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO").

Szczegóły . Data wydania: 2017-10-01 ... Opowieści z dzikiej puszczy to swego rodzaju baśnie, które urzekły mnie swobodą lawirowania między starymi znanymi motywami, a współczesnością.

POWIĄZANE KSIĄŻKI