Na krańcach luster

Na krańcach luster - Piotr Ferens | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Ferens
WYMIAR
11,3 MB
NAZWA PLIKU
Na krańcach luster.pdf
ISBN
9423060469150

OPIS

"Na krańcach luster" to wspaniała powieść z wątkiem sensacyjnym w tle. Daniel Nadreski jedzie do Paryża, gdyż w tajemniczych okolinościach zginął jego przyjaciel Augusto, zaś żona, Elizabeth, znika pewnego dnia w niewyjasnionych okolicznościach.?

Daniel Nadreski jedzie do Paryża, gdyż w tajemniczych okolicznościach zginął jego przyjaciel Augusto, zaś żona, Elizabeth, znika pewnego dnia w niewyjaśnionych okolicznościach. Na krańcach luster jak się okazuje można zobaczyć i przeżyć bardzo wiele, często niebezpiecznych historii. Nie dziwi więc, że większość z nich została zablokowana znakami runicznymi.

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. "Na krańcach luster" to wspaniała powieść z wątkiem sensacyjnym w tle. Daniel Nadreski jedzie do Paryża, gdyż w tajemniczych okolicznościach zginął jego przyjaciel Augusto, zaś żona, Elizabeth, znika pewnego dnia w niewyjaśnionych okolicznościach. Na krańcach luster jak się okazuje można zobaczyć i przeżyć bardzo wiele, często niebezpiecznych historii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI