Kawaleria w planie mobilizacyjnym "S"

Kawaleria w planie mobilizacyjnym PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Wojciechowski
WYMIAR
9,7 MB
NAZWA PLIKU
Kawaleria w planie mobilizacyjnym "S".pdf
ISBN
1863881754895

OPIS

Wraz z wprowadzeniem z dniem 1 kwietnia 1926 r. planu mobilizacyjnego "S" (obowiązywał do 30 kwietnia 1938 r.) pułki kawalerii otrzymały stosowne tabele, w oparciu o które miały przeprowadzić mobilizację. Niniejsza publikacja zawiera tabele mobilizacyjne poszczególnych pułków kawalerii, uzupełnione o dokonane na przestrzeni lat zmiany. ?

Kawaleria w planie mobilizacyjnym "S" Sprawdź niskie ceny i kup Kawaleria w planie mobilizacyjnym S w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Kawaleria w planie mobilizacyjnym "S" w kategorii KAWALERIA UŁANI. Informujemy, że dla Państwa wygody i bezpieczeństwa uruchomiliśmy nowe formy dostaw realizowane za pośrednictwem firmy INPOST: Paczkomaty 24/7 InPost i Kurier InPost.Podobnie jak w pozostałych usługach kurierskich, z których już korzystamy (DPD), za przesyłkę „za pobraniem" InPost możecie Państwo wygodnie ... Kawaleria w planie mobilizacyjnym S - Jerzy Wojciechowski - opis książki: Wraz z wprowadzeniem z dniem 1 kwietnia 1926 r.

Niniejsza publikacja zawiera tabele mobilizacyjne poszczególnych pułków kawalerii, uzupełnione o dokonane na przestrzeni lat zmiany. Kawaleria w planie mobilizacyjnym S | Wojciechowski Jerzy | AJAKS. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Plan mobilizacyjny „W" i jego ewolucja, Oficyna Wydawnicza „Adiutor", Warszawa 2010, ISBN 978-83-86100-83-5 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI