Droga do przebaczenia

Droga do przebaczenia - Katarzyna Łochowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Łochowska
WYMIAR
6,82 MB
NAZWA PLIKU
Droga do przebaczenia.pdf
ISBN
6399185634282

OPIS

Po zimie Ukojenie znów budzi się do życia, wprowadzając zamęt w codzienność mieszkańców, a to, co na początku wydawało się nieistotne, nabiera zupełnie nowego znaczenia. Przyszłość Julity rysuje się w nieciekawych barwach. Znajomość z Katarzyną Malinowską - która po powrocie do Ukojenia wzbudziła niejedną sensację i poskromiła niekrzesanego Pawła Niedźwiedzkiego - pomaga, jednak nie na tyle, by dziewczyna odnalazła swoją pewność siebie. Julita nie zamierza zmieniać swojego życia i ze sceptycyzmu przechodzi do szalonych pomysłów swoich trzech przyjaciółek, które usiłują jej pomóc. Niespodziewanie okazuje się, że Ukojenie skrywa mroczne sekrety, które starają się wydostać spod płaszcza sielskości. Brat Julity nagle znika, ściągając na głowy mieszkańców zagrożenie i pozostawiając siostrę z nierozwiązanymi tajemnicami. Gdy do jej drzwi puka niebezpieczny nieznajomy, dziewczyna zdaje sobie sprawę, że nie jest gotowa na śmierć i jeszcze wiele chciałaby zmienić.

Najlepsze komentarze. Najlepsze komentarze; Najnowsze komentarze; Elegancki_jak_Nikt 2021-02-07 10:06:41 +3.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Droga do przebaczenia • D • pliki użytkownika Heniek41 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb. Będący adaptacją powieści Johna Burnhama Schwartza film "Droga do przebaczenia" to dramat z trzykrotnie nominowanym do Oscara Joaquinem Phoeniksem w roli głównej. Znany aktor gra tu rolę profesora Ethana Learnera.

POWIĄZANE KSIĄŻKI