Socjalizm według Unii

Socjalizm według Unii - Tomasz Cukiernik | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Cukiernik
WYMIAR
3,6 MB
NAZWA PLIKU
Socjalizm według Unii.pdf
ISBN
4858105056319

OPIS

Mateusz Benedyk, Instytut Edukacji Ekonomicznej im. Ludwiga von Misesa: Wskazywanie głupot wyczynianych przez rządzących Polską jest na szczęście w naszym kraju popularne i dzięki temu wielu naszych współobywateli ma zdrową nieufność wobec działań warszawskich urzędników.Niestety, urzędnicy brukselscy cieszą się nad Wisłą znacznie większym zaufaniem. Dlatego tak potrzebna jest praca wykonywana przez Tomasza Cukiernika, który dokumentuje niezliczone sposoby unijnego marnowania zasobów i ograniczania naszej wolności przez biurokratów z Brukseli. Nagłaśniajmy zatem te przykłady i siejmy zdrowy sceptycyzm wobec poczynań naszych unijnych władców.Od Redakcji: Książka dziennikarza m.in. "Najwyższego Czasu!", który od lat specjalizuje się w tematyce unijnej i gospodarczej, pokazuje skrywane przez media głównego nurtu wady polskiej przynależności do UE. Pokazuje czarno na białym ile kosztują unijne regulacje i w jaki sposób szkodzą gospodarce.

Można ją zamówić wysyłkowo bezpośrednio w wydawnictwie.Osobom, które chciałyby kupić książkę z moim autografem, zapraszam do kontaktu mailowego. Tomasz Cukiernik - Socjalizm według Unii , Ekonomia wolnorynkowa , 3s Media Największa księgarnia po Prawej stronie - Tysiące książek, filmów, audiobooków i ebooków. Największy wybór, książki niedostępne, specjalna oferta Wydawnictwa Prohibita.

O jej istnieniu przypominamy sobie najczęściej, gdy widzimy ... Tag: Socjalizm według Unii. Lipiński [rec.]: Unia bez taryfy ulgowej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI