Food Trucki Pasja na kółkach

Food Trucki Pasja na kółkach - Jacek Tymoszuk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Tymoszuk
WYMIAR
7,28 MB
NAZWA PLIKU
Food Trucki Pasja na kółkach.pdf
ISBN
1188519183268

OPIS

Pierwsza książka poświęcona food truckom w Polsce. „Food Trucki - Pasja na Kółkach” jest zarówno przewodnikiem po świecie streetfoodu i karmiących aut w Polsce, jak i albumem opisującym historię mobilnej gastronomii w naszym kraju. W środku znajdziecie czterdzieści siedem wybranych przez autora, interesujących i czasem bardzo zabawnych wywiadów z niezwykłymi właścicielami food trucków. Każda historia jest inna, każdy samochód wygląda i smakuje inaczej, a każdy właściciel ma swój własny styl i pr

Niniejszy regulamin („Regulamin") określa warunki na jakich odbywa się realizacja konkursu „Food trucki.Pasja na kółkach". Organizatorem Konkursu jest KUKBUK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-705), przy ul. Informacje o Food Trucki.

Organizatorem Konkursu jest KUKBUK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-705), przy ul. Informacje o Food Trucki. Pasja na kółkach - 8779493587 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI