Erasmopeja

Erasmopeja - Jagoda Grudzień | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jagoda Grudzień
WYMIAR
10,10 MB
NAZWA PLIKU
Erasmopeja.pdf
ISBN
1055827714099

OPIS

Marcela, polonistka i studentka teatrologii, wyjeżdża na studia do norweskiego Bergen, gdzie poznaje zupełnie inne obyczaje akademickie. Nawiązuje liczne przyjaźnie, podejmuje pracę zarobkową,uczy się samodzielności i otwartości na inne kultury. Wnikliwie obserwuje międzynarodową społeczność studencką, nie tylko podczas nauki, lecz także w czasie wolnym od zajęć na uczelni. ?

W komputerze mam mnóstwo fragmentów, scenek, śmieci, parę wcześniejszych, dokończonych rzeczy, ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy komukolwiek to pokazywać. Erasmopeja | Grudzień Jagoda | Akademicka Oficyna Wydawnicza. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Marcela, polonistka i studentka teatrologii, wyjeżdża na studia do norweskiego Bergen, gdzie poznaje zupełnie inne obyczaje akademickie.

... Powieść Jagody Grudzień Erasmopeja rozwija ważny dla współczesnego studenta wątek wymiany międzynarodowej na przykładzie programu Erasmus. Bohaterka powieści, polonistka i studentka warszawskiej Akademii Teatralnej, wyjeżdża do norweskieg Książka Erasmopeja autora Jagoda Grudzień wydana w roku 2014 przez Akademicka Oficyna Wydawnicza z kategorii Literatura Proza, powieść - oprawa miękka - ISBN: 978-83-6152-316-1 Serwis rekomendujący interesujące książki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI