Durango 12 Dziedziczka

Durango 12 Dziedziczka - Yves Swolf | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Yves Swolf
WYMIAR
3,58 MB
NAZWA PLIKU
Durango 12 Dziedziczka.pdf
ISBN
5256197337767

OPIS

Dokończenie opowieści rozpoczętej albumem "Kolorado". Wydaje się, że w rządzonym twardą ręką górniczym miasteczku Nortonville umarły wszelkie nadzieje na zmiany ku lepszemu. Nie tak łatwo jednak pozbyć się Durango. Leworęki rewolwerowiec mimo poniesionej porażki nie daje za wygraną. Razem ze zbuntowaną córką właściciela znowu stają do walki z tyranią i niesprawiedliwością - i nie są w tej walce osamotnieni, W mieście narasta wrzenie wśród górników, oburzonych brutalnością miejscowego szeryfa i jego zbirów. Napięcie sięga zenitu i wszystko wskazuje na to, że lada chwila pokryte śniegiem ulice Nortonville spłyną krwaią. Durango jest gotów do ostatecznej rozgrywki...W dwunastym tomie westernowej serii beligijskiego twórcy Yves`a Swolfsa rewolwerowiec o głębokim sercu i celnym oku powraca, aby stoczyć jedną z najbardziej epickich walk swego życia.

Nie tak łatwo jednak pozbyć się Durango. Leworęki rewolwerowiec mimo poniesionej KsiążkaDurango 12 DziedziczkaautorstwaYves Swolf ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Durango 12 Dziedziczka - Yves Swolf (Książka) - Księgarnia PWN Informacja o cookies Brak lakierowanej okładki, ale fajna fabuła.

Dokończenie historyjki z tomu 11. Lubię tę serię i trudno jest mi być obiektywnym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI