Zdrowy rozsądek w biznesie - dla nastolatków

Zdrowy rozsądek w biznesie - dla nastolatków - Daniels Kathryn | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniels Kathryn
WYMIAR
5,99 MB
NAZWA PLIKU
Zdrowy rozsądek w biznesie - dla nastolatków.pdf
ISBN
8546372533871

OPIS

Co ma zdrowy rozsądek do prowadzenia firmy? I co to obchodzi nastoletnie "dziecko"? Przeczytaj, a być może zdziwisz się jak ja, kiedy tak oczywiste i proste wskazówki uznałem za ważne na tyle, by podzielić się nimi z czytelnikiem - wydając tę książkę. Na pozór banalne - w rzeczywistości będące kluczem do sukcesu!

Zobacz inne Ekonomia i biznes, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Zdrowy rozsądek w biznesie, dla nastolatków- Katrhryn Daniels w kategorii Przedsiębiorczość / biznes / Wolny rynek. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Mamy tu skondensowaną dawkę konkretów o biznesie podaną z punktu widzenia wieloletniego przedsiębiorcy. Informacje o Zdrowy rozsądek w biznesie dla nastolatków - 7765506504 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-04-30 - cena 13,06 zł Kup teraz na Allegro.pl za 12,40 zł - Zdrowy rozsądek w biznesie - Kathryn Daniels NOWA z miasta Kielce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI