Widma z Berezwecza Opowiadania kresowe

Widma z Berezwecza Opowiadania kresowe - Eugeniusz Łastowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eugeniusz Łastowski
WYMIAR
6,99 MB
NAZWA PLIKU
Widma z Berezwecza Opowiadania kresowe.pdf
ISBN
6002428946913

OPIS

Masz mało czasu, trzeba dać świadectwo... Zbigniew HerbertCztery opowiadania składające się na niniejszy tom tworzą zadziwiający i niezwykle delikatnie kreślący ludzką tragedię "kwadryptyk historyczny" losów kresowych Polaków. Absurdalność zła, "totalność" bezprawia w cywilizacyjnym zderzeniu z "normalną codziennością" wywołują pytanie o wytrzymałość ludzkiej wiary w Opatrzność Bożą nad nimi. Po zbrodniach wojennych z września i października 1939 r., po zimowych deportacjach i zbrodni katyński

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Dziękujemy za 12.

Absurdalność zła, "totalność" bezprawia w cywilizacyjnym zderzeniu z "normalną codziennością" wywołują pytanie o wytrzymałość ludzkiej wiary ... Masz mało czasu, trzeba dać świadectwo... Zbigniew Herbert Cztery opowiadania składające się na niniejszy tom tworzą zadziwiający i niezwykle delikatnie kreślący ludzką tragedię kwadryptyk historyczny losów kresowych Polaków.

POWIĄZANE KSIĄŻKI