W walce z Arseniuszem Lupinem

W walce z Arseniuszem Lupinem - Marek Romański | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Romański
WYMIAR
5,57 MB
NAZWA PLIKU
W walce z Arseniuszem Lupinem.pdf
ISBN
2390471175009

OPIS

Warszawa, Łagiewki, dwudziestolecie międzywojenne. Okazuje się, że Arsene Lupin wcale nie zginął w Maroku, tylko przeniósł się z działalnością do Warszawy. Napotkany w klubie Marabutów Francuz Medieval zakłada się z prywatnym detektywem Konradem Wichurą o to, czy słynny złodziej wyprowadzi detektywa w pole, czy ten go prędzej złapie. Już niebawem Konrad Wichura będzie miał trudny orzech do zgryzienia. Jednocześnie kontakt z detektywem Wichurą i komisarzem Wagnerem nawiązuje francuski milioner mieszkający w Polsce, Izydor Bitru. Dostał list z pogróżkami od Arsene Lupina i obawia się o swój majątek. Detektyw i komisarz wyjeżdżają do pałacu w Łagiewkach, aby złapać słynnego złodzieja.

- ISBN: 978-83-6602-268-3 Zobacz koniecznie Kryminał. Literatura detektywistyczna W walce z Arseniuszem Lupinem w cenie 29.52 zł.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! W walce z Arseniuszem Lupinem; W walce z Arseniuszem Lupinem . Marek Romański.

POWIĄZANE KSIĄŻKI