Maszkary

Maszkary - Andrzej Piwowarczyk | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Piwowarczyk
WYMIAR
7,3 MB
NAZWA PLIKU
Maszkary.pdf
ISBN
7272757624075

OPIS

W Szczecinie milicja dostaje informacje o zaginięciu niejakiego Feliksa Kojro, inżyniera z tutejszych zakładów. Jechał z kasą zakładową oraz prezentami do żony, ale na noc nie dotarł. Jednocześnie we Wrocławiu zatrzymane zostają cztery osoby: Truda, „Święta”, Kurt Gabel i Gracjan Rościk. Przy czym Gabel ma dokumenty inżyniera Kojro. Kapitan Gleb przerywa urlop i przyjeżdża do Wrocławia. Gabel jest pierwszym podejrzanym w sprawie domniemanego morderstwa Kojro, jednak niczego nie można z niego wyc

W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła „maszkara" znajduje się 261 opisów do krzyżówki. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „maszkara" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne. Odgłosem i zabytkiem owych czasów są karnawałowe biesiady, tańce i maszkary.

Jechał z kasą zakładową oraz prezentami do żony, ale na noc nie dotarł. Jednocześnie we Wrocławiu zatrzymane zostają cztery osoby: Truda, „Święta", Kurt Gabel i Gracjan Rościk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI