Człowiek Jatka

Człowiek Jatka - Igor Frender | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Igor Frender
WYMIAR
8,58 MB
NAZWA PLIKU
Człowiek Jatka.pdf
ISBN
3012429697691

OPIS

Dobiega koniec lata1987 roku. Na miejskiej plaży jeziora znaleziono rozczłonkowane ciało człowieka. Kapitan milicji - Jan Jedyna - podejmuje zawiłe śledztwo. W toku działań okazuje się, że ślad wiedzie w przeszłość, w której ukryte są kolejne brutalne morderstwa.

Prostą z pozoru sprawę przejmuje Jan Jedyna, młody oficer milicji będący pod zwierzchnictwem nietypowego pułkownika Wiktora Jellenia, człowieka nadużywającego alkoholu, a przede wszystkim barowego filozofa o ... Sprawdź niskie ceny i kup Człowiek- jatka w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! jak tylko Człowiek Jatka się pojawi. Powiadomienia wysyłamy natychmiast po pojawieniu się towaru w sklepie.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Kryminał retro. Rzecz dzieje się pod koniec lat osiemdziesiątych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI