Znak zapytania

Znak zapytania - Marek Romański | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Romański
WYMIAR
5,75 MB
NAZWA PLIKU
Znak zapytania.pdf
ISBN
7087788329827

OPIS

Warszawa, Wiedeń, dwudziestolecie międzywojenne. Europę zastrasza organizacja terrorystyczna znana jako „Znak Zapytania”. Właśnie tym znakiem „firmuje” dokonane napady, akcje sabotażowe czy pisma z nakazami posłuszeństwa lub zapowiedzią rychłej śmierci. Kto nie podda się woli „Znaku Zapytania” narażony jest na szybką śmierć. „Znak Zapytania” nie toleruje braku lojalności. Stojące za nim osoby rozpracowuje agent Th-113 brytyjskiego Intelligence Service, Roger Crandall. Ważne informacje zawarł w raporcie, który ma przekazać ambasadorowi brytyjskiemu w Warszawie. Jednakże nie dane jest mu tego dokonać, gdyż ginie nagle w mieszkaniu komisarza policji Adama Gorzyckiego. Raport przepadł, a organizacja „Znaku Zapytania” wzmacnia siły i werbuje szantażem do walki nowych członków.

3M Zakładki indeksujące POST-IT z nadrukiem „znak zapytania" (680-32R), PP, 25x43mm, 50 kart. Wskazania do wykonania endodoncji. Endodoncja jest działem stomatologii zachowawczej, która zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń występujących w obrębie miazgi zęba oraz tkanek okołowierzchołkowych.

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania. znak zapytania (język polski) znak zapytania (1.1) wymowa: Znaki zapytania Lyrics: Que, mówią, że tutaj miłość to paliwo / A ja mam w chuju czy mnie kochają czy nienawidzą / Wkurwione usta głośno krzyczą, oczy ledwo widzą / Wystarczy mi tak ... 2 916 zasobów 2 kolekcje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI