Przysięgam Ci miłość

Przysięgam Ci miłość - Karolina Maria Buczak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Maria Buczak
WYMIAR
6,46 MB
NAZWA PLIKU
Przysięgam Ci miłość.pdf
ISBN
5381463054886

OPIS

Na każdego niekiedy spada jakieś olśnienie. Dążymy raz obraną ścieżką, wierząc, że zmierzamy we właściwym kierunku, gdy nagle nasz świat wywraca się do góry nogami. Tak było z księdzem Adamem i Klarą. Czy jednak czterdziestoletni mężczyzna ma prawo zakochać się w o połowę niemal młodszej dziewczynie? Czy nie jest to chwilowe zauroczenie? I jak zareaguje na ten związek wiejskie środowisko, któremu do tej pory kapłan oddawał całego siebie? Dobry, poważany ksiądz i najmłodsza córka bogobojnej rodzi

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Przysięgam Ci miłość to książka, od lektury której nie mogłam się oderwać. Poruszająca kontrowersyjny temat, ale i mówiąca o sile prawdziwej miłości, która odnaleźć nas może w najmniej spodziewanym momencie życia i w najmniej spodziewanych okolicznościach".

Poruszająca kontrowersyjny temat, ale i mówiąca o sile prawdziwej miłości, która odnaleźć nas może w najmniej spodziewanym momencie życia i w najmniej spodziewanych okolicznościach". Szczegóły: Przysięgam Ci miłość - Buczak Karolina Maria. Tytuł: Przysięgam Ci miłość Autor: Buczak Karolina Maria Wydawnictwo: Białe Pióro ISBN: 9788366004436 Języki: polski Rok wydania: 2019 Ilość stron: 196 Format: 15.0x21.0cm Oprawa: Miękka Waga: 0.23 kg 📚 Poznaj "Przysięgam Ci miłość" autorstwa Karolina Maria Buczak.

POWIĄZANE KSIĄŻKI