Nareszcie z górki

Nareszcie z górki - Mira Białkowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mira Białkowska
WYMIAR
11,40 MB
NAZWA PLIKU
Nareszcie z górki.pdf
ISBN
8430912965097

OPIS

"Poszukiwanie drugiej połówki wcale nie jest domeną młodości. Tak samo jak wiek i doświadczenie to żaden patent na bezbłędne decyzje. Historia grupy przyjaciół 50+, która spotyka się na zjeździe absolwentów, za sprawą Miry Białkowskiej w książce "Nareszcie z górki" bawi, wzrusza i uświadamia czytelnikowi, że na zmiany w życiu nigdy nie jest za późno. Ta książka przypomina o sile przyjaźni, o tym, jak ważne jest zaufanie i szczera rozmowa. Pokazuje też, jak bardzo można mylić się w ocenie drugiego człowieka. I jak to u Miry, dodajcie tu szczyptę wyśmienitego humoru, garść świetnych fraszek i ze dwie chusteczki...na wszelki wypadek."Agnieszka Caban-Pusz, blog Papierowe strony.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. "Nareszcie z górki" test już trzecią książką, która wyszła spod pióra pani Miry. Tym razem jednak zamiast opowieści z perspektywy dwóch bohaterów, jak autorka przyzwyczaiła nas do tej pory, narratorów było aż czterech, przez co opowieść tą trochę ciężko się czytało. "Nareszcie z górki" to przede wszystkim książka o przyjaźni i miłości, które bez względu na wiek stanowią największe wartości, jednak nie da się ukryć, zawsze bywają skomplikowane.

Ta książka ... Tak samo jak wiek i doświadczenie to żaden patent na bezbłędne decyzje. Historia grupy przyjaciół 50+, która spotyka się na zjeździe absolwentów, za sprawą Miry Białkowskiej w książce "Nareszcie z górki" bawi, wzrusza i uświadamia czytelnikowi, że na zmiany w życiu nigdy nie jest za późno. W "Nareszcie z górki" wracamy do bohaterów 50+ i uczestniczymy w zjeździe absolwentów ,ich losy mnie czasami smuciły , bawiły lub denerwowały ale pokazywały że na zmiany w życiu nigdy nie jest za późno i mimo życiowego doświadczenia nie zawsze nasze wybory są dobre. Poszukiwanie drugiej połówki wcale nie jest domeną młodości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI