Bokser i dziewczyna. Hazardzista

Bokser i dziewczyna. Hazardzista - Jan Grom | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Grom
WYMIAR
12,65 MB
NAZWA PLIKU
Bokser i dziewczyna. Hazardzista.pdf
ISBN
7890948496488

OPIS

Warszawa, dwudziestolecie międzywojenne. Do mieszkania obok uznanego warszawskiego boksera wprowadza się tajemnicza młoda dziewczyna. Nigdy nie opuszcza ona swojego mieszkania, z którego nieustannie słychać przeraźliwie głośną muzykę, czym doprowadza Tadka do szału. Gdy pewnego dnia zapuka do drzwi swojego sąsiada, ich życie zmieni się na zawsze.Reporter „Depeszy”, z uwagi na swoją smykałkę do hazardu, zostaje wysłany na bal u znanej gwiazdy filmowej, Leny Wartell. Jego zadanie to zdobyć jak n

Hazardzista (tom 46). Cena brutto 19,90 zł Cena netto 18,95 zł Dostępność Dostępny Czas wysyłki 3 dni Producent Wydawnictwo CM Opis produktu Pierwsze wydanie książkowe! 46.

Do mieszkania obok uznanego warszawskiego boksera wprowadza się tajemnicza mł... Jan Grom „Bokser i dziewczyna. Hazardzista" W okresie dwudziestolecia międzywojennego dużą popularnością wśród czytelników cieszy... Bokser i dziewczyna Hazardzista | Grom Jan | Ciekawe Miejsca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI