Plan Wilka. Najlepsze Kryminały PRL

Plan Wilka. Najlepsze Kryminały PRL - Tadeusz Starostecki | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tadeusz Starostecki
WYMIAR
9,43 MB
NAZWA PLIKU
Plan Wilka. Najlepsze Kryminały PRL.pdf
ISBN
4658993642114

OPIS

Dolny Śląsk, tuż po II wojnie światowej. W leśniczówce na uboczu, w której przebywa dwóch przyjaciół, dochodzi do niewytłumaczalnych zdarzeń. Właściciel dostaje anonimy z pogróżkami oraz żądaniem opuszczenia domku na parę dni. Mieszkańcy są zastraszani, kilkakrotnie cudem unikają śmierci. Tajemnicze krzyki w środku nocy, strzały w ciemności, kałuża krwi w środku lasu, która znika w niewyjaśniony sposób. Przyjaciele domyślają się, że leśniczówka, która dawniej należała do niemieckiego barona, skrywa jakieś sekrety, o których ktoś przypadkiem się dowiedział. W mieście zaczyna krążyć legenda o ukrytym skarbie barona. Prawda jednak jest o wiele bardziej przerażająca. Czy przyjaciołom uda się rozwikłać zagadkę domu i udaremnić złowrogi Plan Wilka?

Właściciel dostaje anonimy z pogróżkami oraz żądaniem opuszczenia domku na parę dni. Mieszkańcy są zastraszani, ki Plan wilka, Najlepsze kryminały PRL - opis produktu: Dolny Śląsk, tuż po II wojnie światowej.

Kryminał. Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI