Oczy nudy są szare

Oczy nudy są szare - Sabina Furmańska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sabina Furmańska
WYMIAR
4,17 MB
NAZWA PLIKU
Oczy nudy są szare.pdf
ISBN
9132415144378

OPIS

Książka jest zachętą do podejmowania przez młodych czytelników własnych prób literackich takich jak redagowanie własnego komiksu, czy wybieranie alternatywnego zakończenia oraz zachętą do własnego planowania , projektowania, czytania ze zrozumieniem i działań na podstawie przeczytanego tekstu.Dzięki takiej konstrukcji książki każdy jej egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju, bo napisana przez autorkę w jakimś stopniu uniwersalna i otwarta książka dopiero uzupełniona przez czytelnika, z wybranym przez niego zakończeniem staje się kompletna, bardzo osobista i w tej osobistości niepowtarzalna.Ta książka to po prostu skuteczne narzędzie do walki z nudą. Dlatego drogi czytelniku daj się porwać w ciekawą, dynamiczną, twórczą podróż. A może już nigdy więcej nie będziesz się nudził?To oferta:- dla wszystkich, którzy nie lubią nudy,- dla wszystkich, którzy chcą poddać się fantazji i sile swojej wyobraźni połączonej z wyobraźnią autorki;- dla wszystkich, którzy nie lubią być bierni i chcą angażować się w proces twórczy,- dla wszystkich chętnych do odkrywania nowych przygód i stawiania pierwszych prób literackich.

Są domeną osób kreatywnych, mających silną osobowość, ale wrażliwą duszę, ambitnych i umiejących sobie poradzić w każdej sytuacji. Szaroocy do wszystkiego podchodzą z wielkim zaangażowaniem, nie spoczywają na laurach, ciągle pragną dawać z siebie więcej i więcej. Oczy nudy są szare - opis produktu: Książka jest zachętą do podejmowania przez młodych czytelników własnych prób literackich takich jak redagowanie własnego komiksu, czy wybieranie alternatywnego zakończenia oraz zachętą do własnego planowania , projektowania, czytania ze zrozumieniem i działań na podstawie przeczytanego tekstu. Jeśli masz szare oczy: Szare oczy są rzadkością, a tak naprawdę to odmiana niebieskich oczu.

Dzięki takiej konstrukcji książki każdy jej egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju ... Oczy nudy są szare - opis wydawcy. Książka jest zachętą do podejmowania przez młodych czytelników własnych prób literackich, takich jak redagowanie własnego komiksu, czy wybieranie alternatywnego zakończenia oraz zachętą do własnego planowania, projektowania, czytania ze zrozumieniem i działań na podstawie przeczytanego tekstu. Oczy nudy są szare, Furmańska Sabina, 13,2 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI