O co ci chodzi?

O co ci chodzi? - Mira Białkowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mira Białkowska
WYMIAR
7,50 MB
NAZWA PLIKU
O co ci chodzi?.pdf
ISBN
6888917680758

OPIS

Mira Białkowska znów ukazuje nam świat w ciepłych, choć nieco ironicznych barwach. Udowadnia przy tym, że choć postrzeganie rzeczywistości zależy od wieku patrzącego, to jednak w głębi duszy wszyscy jesteśmy do siebie podobni. Obawy, marzenia, ambicje i niepewność tkwią w nas przez cały czas i ilość przeżytych lat nie ma na wpływu. „O co ci chodzi” to piękna, tchnąca optymizmem opowieść o nie zawsze łatwej codzienności, gdzie czerń miesza się z bielą, a gorycz ze słodyczą. Tak jak w prawdziwym ż

Są błędy, ponieważ tekst kopiowałem z internetu. Prawa autorskie należą do Czuuxa Email: [email protected] Instagram: https ... O co Ci chodzi? - vol.2 Wstęp do komunikacji opartej na potrzebach.

O co ci dokładnie chodzi? = What exactly is your point? Co ci dolega?; O co chodzi?, Z czym jest kłopot? = What seems to be the trouble?, What seems to be the matter? inne . W co ty grasz? ... O co ci chodzi? // Poczciwy Krzychu Fanfiction" Kiedyś sądziłam, że życie nie ma sensu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI