Nie bój się nocy. Nienawiść

Nie bój się nocy. Nienawiść - Anna Kłodzińska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Kłodzińska
WYMIAR
7,89 MB
NAZWA PLIKU
Nie bój się nocy. Nienawiść.pdf
ISBN
5054982586443

OPIS

Warszawa, lata 60. XX w. Na skraju miasta powstało nowe osiedle. Doprowadza do niego kolejka elektryczna, jednak od stacji trzeba przejść przez las. To właśnie w nim zaczaja się seryjny morderca, który napada na młode kobiety. Jakie są jego motywy i jak dobiera ofiary? Skąd wie, kiedy zaatakować? W jaki sposób wymyka się patrolującej teren policji? Z tymi zagadkami będą musieli się zmierzyć kapitan Szczęsny oraz jego koledzy z warszawskiej MO.Na podstawie tej książki powstał odcinek popularnego serialu kryminalnego 07 zgłoś się pod tytułem Morderca działa nocą (1984) z Leonem Niemczykiem w jednej z głównych ról.Książka zawiera także mało znane opowiadanie Nienawiść

Na skraju miasta powstało nowe osiedle. Doprowadza do niego kolejka elektryczna, jednak od stacji trzeba przejść przez las.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Nie bój się nocy Nienawiść >> Ten i 400 000 innych produktów w dobrej cenie << Ocena 5 / 5 6949 opinii. Najlepsze kryminały PRL.

POWIĄZANE KSIĄŻKI