Męty. Kryminały Przedwojennej Warszawy

Męty. Kryminały Przedwojennej Warszawy - Antoni Starzewski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antoni Starzewski
WYMIAR
9,98 MB
NAZWA PLIKU
Męty. Kryminały Przedwojennej Warszawy.pdf
ISBN
6714620676979

OPIS

Męty to zbiór opowiadań kryminalnych, w których autor-narrator przybliża autentyczne historie związane ze środowiskiem przestępczym, z którym miał do czynienia podczas swojej pracy. Przytoczone zdarzenia obrazują typy ludzkie, relacje oraz mechanizmy funkcjonujące w obrębie świata kryminalnego zarówno w mieście, jak i na prowincji. Co według mieszkańców pewnej wioski okaże się tropem do odnalezienia mordercy Gawędziny? Jakich intrygujących czynów dopuszczą się rzekomi agencji policyjni? Gdzie po

Męty. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Męty Kryminały Przedwojennej Warszawy | Starzewski Antoni | Ciekawe Miejsca.

759 likes · 5 talking about this. Seria książek kryminalnych, których akcja rozgrywa się w przedwojennej Warszawie KRYMINAŁY PRZEDWOJENNEJ WARSZAWY.

POWIĄZANE KSIĄŻKI