Do trzech razy sztuka

Do trzech razy sztuka - Izabella Frączyk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Izabella Frączyk
WYMIAR
10,55 MB
NAZWA PLIKU
Do trzech razy sztuka.pdf
ISBN
9444606001872

OPIS

Anna sprzedaje ubezpieczenia, jednak z całego serca nienawidzi swojego zajęcia. Pewnego dnia, za przyczyną wiarołomnego narzeczonego, jej życie osobiste wywraca się do góry nogami, sprawy zawodowe również się komplikują. Kobieta stawia wszystko na jedną kartę i zmienia pracę. Zajęcie znajduje przypadkiem – i nie jest przekonana, że mu podoła. Bezduszna korporacja farmaceutyczna wysoko podnosi poprzeczkę i Anna musi dać z siebie wszystko, by jakoś odnaleźć się w nowych realiach. Skomplikowany system relacji międzyludzkich oraz intrygi wewnątrz firmy mocno dają jej się we znaki, a do tego wymagający klienci, dalekie wyjazdy i szkolenia pogłębiają jej frustrację, ale jednocześnie wywołują ducha walki. Czy przyzwyczajona do spokojnej pracy agentka ubezpieczeniowa poradzi sobie w korporacyjnym tyglu, gdzie non stop coś się dzieje i gdzie w wyścigu szczurów do końca nie wiadomo, kto przyjaciel, a kto wróg? Czy Anna nareszcie znajdzie pocieszenie w miłości?Izabella Frączyk - absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Dotychczas wydała kilkanaście bestsellerowych powieści obyczajowych, między innymi trylogię "Stajnia w Pieńkach", serie "Śnieżna Grań" i "Kobiety z odzysku" oraz dwutomowy cykl "Wszystko nie tak". Wszystkie pozycje spotkały się z gorącym przyjęciem czytelników.

Anna po utracie pracy w agencji ubezpieczeniowej zostaje zatrudniona w firmie farmaceutycznej. Niestety spotyka się ona z manipulacjami i intrygami, które mogą sporo namieszać, nie tylko w jej pracy, ale ... Do trzech razy sztuka Izabelli Frączyk to opowieść o korporacyjnym tyglu, gdzie w wyścigu szczurów do końca nie wiadomo kto przyjaciel, a kto wróg?.

Do trzech razy sztuka. Parkomaty na giełdzie w Gorzowie już działają! Magda Marszałek Temat parkomatów na gorzowskiej giełdzie ciągnął się od kilku tygodni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI