To nas pociąga!

To nas pociąga! - Bernadet Darska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bernadet Darska
WYMIAR
10,59 MB
NAZWA PLIKU
To nas pociąga!.pdf
ISBN
7717553888743

OPIS

"Książka Bernadetty Darskiej to solidne studium z zakresu poetyki współczesnego serialu telewizyjnego. Autorka przygląda się wielostronnie coraz ważniejszej dziś postaci tej popularnej formy filmowej, jaką staje się antybohater. Okazuje się, że nieprzypadkowo tak mocno przemawia on do dzisiejszego widza, gdyż jego przygody obrazują wejście nas wszystkich w kulturę straconych złudzeń. Zamiast amerykańskich snów, licznych iluzji szczęśliwego życia w stabilnym oraz dojrzewającym etycznie społeczeństwie antybohaterowie wyrażają trudne doświadczenia osób żyjących pod naciskiem kryzysu ekonomicznego, coraz lepiej widocznej niemoralności liberalizmu, słabości państwa, więzi wspólnotowych wymagających restytucji na nowych, ale nieznanych dobrze nikomu zasadach". prof. Tomasz Mizerkiewicz

Okazuje się, że nieprzypadkowo tak mocno przemawia on do dzisiejszego widza, gdyż jego przygody obrazują wejście nas wszystkich w ... To nas pociąga! jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. "To nas pociąga! O serialowych antybohaterach" Bernadetty Darskiej to książka przyglądająca się etycznemu uwikłaniu wybranych bohaterów serialowych. Dexter Morgan - seryjny morderca, którego kochamy ("Dexter"), Nancy Botwin - wdowa wychowująca dwójkę synów i handlująca marihuaną ("Trawka"), Walter White - ojciec i mąż ... 10 To nas pociąga! O serialowych antybohaterach się w opowieść potencjalnie dotyczącą widza.

Katedra Wydawnictwo Naukowe To nas pociąga! O serialowych antybohaterach Bernadetta Darska. Oprawa miękka: Wydanie: pierwsze: ISBN: 978-83-634-3405-2: EAN: 9788363434052: Liczba stron: 200: Format: 120x195mm: Cena ... Książki w oprawie: miękka podobne do To nas pociąga! O serialowych antybohaterach Promocja 1 Film Art Sztuka filmowa wprowadzenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI