Subkultura hipsterów

Subkultura hipsterów - Aleksandra Litorowicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Litorowicz
WYMIAR
8,22 MB
NAZWA PLIKU
Subkultura hipsterów.pdf
ISBN
3444541709130

OPIS

"Subkultura hipsterów jest nie tylko frapującą książką o współczesnych trendach w kulturze młodzieżowej oraz praktykowaniu popkultury. To także opowieść o tym, jak na przełomie XX i XXI wieku zmieniają się ruchy subkulturowe nabierając do siebie dystansu i ujmując w ironiczny nawias. Przede wszystkim jednak jest to esej o ciągłości tradycji oraz pojęć w tych rejestrach kultury, w których mało kto by się tego spodziewał". prof. Mariusz Czubaj

Małgorzata Major: Tym razem będziemy mówić o książce Aleksandry Litorowicz Subkultura hipsterów.Od nowoczesnej etyki do ponowoczesnej estetyki, o której sądzę, że wzbudzi spore zainteresowanie nie tylko wśród stałych czytelników serii „Studia Kulturowe" Wydawnictwa Naukowego Katedra, ale przede wszystkim wśród osób w jakiś sposób ... "Subkultura hipsterów jest nie tylko frapującą książką o współczesnych trendach w kulturze młodzieżowej oraz praktykowaniu popkultury. To także opowieść o tym, jak na przełomie XX i XXI wieku zmieniają się ruchy subkulturowe... Książka Subkultura hipsterów do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 18,37 zł (Rabat 27%).

Subkultura hipsterów... "Subkultura hipsterów" jest nie tylko frapującą książką o współczesnych trendach w kulturze młodzieżowej oraz praktykowaniu popkultury. To także opowieść o tym, jak na przełomie XX i XXI wieku zmieniają się ruchy subkulturowe nabierając do siebie dystansu i ujmując w ironiczny nawias. Subkultury, a właściwie członków tych grup, widujemy niemal codziennie na ulicach polskich miast i w internecie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI