Rubieże przyjemności

Rubieże przyjemności - Paweł Sołodki | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Sołodki
WYMIAR
12,35 MB
NAZWA PLIKU
Rubieże przyjemności.pdf
ISBN
1808006806032

OPIS

Książka składa się z trzech rozdziałów. W pierwszym autor kreśli możliwie szeroki kontekst kulturowy, wyznaczający przyjęte w danym okresie sposoby realizowania swej płciowości i seksualności. Drugi pozwala na nieco bliższe przyjrzenie się samej materii filmowej: sposobom produkcji, dystrybucji i pokazów, mechanizmom ułatwiającym bądź utrudniającym stworzenie danej pracy filmowej, zależnościom między transgresyjnością a sposobami funkcjonowania amerykańskiej kinematografii. Trzeci zaś w najwięks

W pierwszym autor kreśli możliwie ... Książka Rubieże przyjemności. Seksualna niesubordynacja na obrzeżach amerykańskiej kinematografii autorstwa Sołodki Paweł , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

Seksualna niesubordynacja na obrzeżach amerykańskiej kinematografii - mobi, epub / Paweł Sołodki , 35,82 zł, Książka składa się z trzech rozdziałów. W pierwszym autor Informacje o Rubieże przyjemności - 7214813071 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI