Niematerialne Galatee w wehikułach rozkoszy i bólu

Niematerialne Galatee w wehikułach rozkoszy i bólu - Jan Stasieńko | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Stasieńko
WYMIAR
10,30 MB
NAZWA PLIKU
Niematerialne Galatee w wehikułach rozkoszy i bólu.pdf
ISBN
4767902490589

OPIS

„Głównym celem mojego studium jest zbadanie zakresu możliwości budowania podmiotowych relacji pomiędzy użytkownikami różnych technologii medialnych a komunikowanymi za ich pośrednictwem sensami” ? pisze Autor we wstępie. W tym celu posłużył się dobrze zdefiniowanym i zastosowanym pojęciem wehikułu, jako różnoraką technologiczną strukturą zapośredniczenia odbiorcy w urządzeniach, sprawiającą, że doświadczenie ludzkie zyskuje wymiar i treść, a technologia staje się medium dla zachowania i odczuwan

Okładka miękka. Wydawnictwo WUW - Uniwersytet Wrocławski.

Informacja o cookies. Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i ... Niematerialne Galatee w wehikułach rozkoszy i bólu Technologie mediów jako aparaty kreowania posthumanistycznych intymności Jan Stasieńko.

POWIĄZANE KSIĄŻKI