Grupowe konteksty nauczycielskiej tożsamości

Grupowe konteksty nauczycielskiej tożsamości - Karolina Tersa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Tersa
WYMIAR
5,63 MB
NAZWA PLIKU
Grupowe konteksty nauczycielskiej tożsamości.pdf
ISBN
6154960053888

OPIS

"Niewiele problemów we współczesnej nauce wzbudza takie zainteresowanie teoretyczne i empiryczne jak tożsamość. Mimo długiej tradycji badań w tym zakresie, wiele problemów wciąż nie doczekało się rozwiązania. Nauka nie odpowiedziała jeszcze na wiele pytań. Jednym z takich zagadnień jest bez wątpienia tożsamość współczesnych nauczycieli. Przedstawiona w książce problematyka jest ważna społecznie i atrakcyjna poznawczo zarówno w perspektywie teoretycznej, jak i praktycznej. Autorka podjęła się bowiem określenia warunków i czynników wpływających na kształt nauczycielskiej tożsamości, poczucia zakorzenienia w zawodzie, funkcjonowania nauczycieli dzieci niepełnosprawnych we współczesnej Polsce. [...] Książka ta jest niezwykle interesującym studium zawierającym w sobie teoretyczną analizę przeprowadzoną z perspektywy socjologii wiedzy, pedagogiki specjalnej, pedeutologii oraz badań nad systemem oświaty".Prof. Teresa ŻółkowskaPublikacja dofinansowana przez WNS UG.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Grupowe konteksty nauczycielskiej tożsamości (Karolina Tersa). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Sprawdź niskie ceny i kup Grupowe konteksty nauczycielskiej tożsamości w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Grupowe konteksty nauczycielskiej tożsamości 2015 wydanie 1 .

Mimo długiej tradycji badań w tym zakresie, wiele problemów wciąż nie doczekało się rozwiązania. Nauka nie odpowiedziała jeszcze na wiele pytań Grupowe konteksty nauczycielskiej tożsamości Karolina Tersa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI