Źółty Szatan. Kryminały przedwojennej Warszawy

Źółty Szatan. Kryminały przedwojennej Warszawy - Marek Romański | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Romański
WYMIAR
11,54 MB
NAZWA PLIKU
Źółty Szatan. Kryminały przedwojennej Warszawy.pdf
ISBN
2517939451029

OPIS

Warszawa, lata 30. XX wieku. W stolicy dochodzi do podpisania niezwykle ważnego traktatu pomiędzy dwoma mocarstwami. Strony ustalają by zrobić trzy kopie aktu, w tym dwie fałszywe. Niedługo potem zamordowany zostaje w nieznanych okolicznościach ambasador van Bergen. Jego pracownik, Mac Laren, jedzie do Gdyni z drugą kopią traktatu, lecz, jak się okazuje, nie dojeżdża na miejsce. Równocześnie w Warszawie pojawia się japoński agent Yoshimura, znany jako „Żółty Szatan”. Po drugiej stronie barykady

Czerwony błazen. Zenon Różański, Willa ... Kryminały przedwojennej Warszawy.

Strona Kryminałów na Facebooku Kryminały przedwojennej Warszawy | Promote Your Page Too w Księgarni Medycznej PZWL. Bogaty wybór książek i multimediów z serii KRYMINAŁY PRZEDWOJENNEJ WARSZAWY w promocyjnych cenach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI