Wojna, którą w końcu wygrałam

Wojna, którą w końcu wygrałam - Bradle Kinberly Brubaker | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bradle Kinberly Brubaker
WYMIAR
9,86 MB
NAZWA PLIKU
Wojna, którą w końcu wygrałam.pdf
ISBN
9849042602868

OPIS

Bestseller „New York Timesa” Najlepsza Książka Roku według „Kirkus” Najlepsza Książka Roku dla Dzieci według „Washington Post”Harda, odważna i jednocześnie pełna ofiarności Ada na długo zapada w pamięci. W drugiej części obsypanej nagrodami „Wojny, która ocaliła mi życie” zwycięsko mierzy się z wyzwaniami, które przynosi jej los. Bestseller „New York Timesa”.Kiedy szpotawą stopę jedenastoletniej Ady udaje się w końcu zoperować, dziewczyna ostatecznie przekonuje się, że nie jest fizyczną i psychi

Oprawa twarda Liczba stron: 384 Wydawnictwo: Entliczek. 40,90 z ... Wojna, którą w końcu wygrałam Bestseller „New York Timesa"Najlepsza Książka Roku według „Kirkus"Najlepsza Książka Roku dla Dzieci według „Washington Post"Harda, 40,90 zł 35,99 zł Wojna, którą w końcu wygrałam - opis produktu: Harda, odważna i jednocześnie pełna ofiarności Ada ... Wojna, którą w końcu wygrałam.

O ile można czytać ją niezależnie, warto zachęcać czytelników, by zapoznali ... Wojna, którą w końcu wygrałam. Oprawa twarda Liczba stron: 384 Wydawnictwo: Entliczek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI