Wojna która ocaliła mi życie

Wojna która ocaliła mi życie - Bradley Kimberly Brubaker | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bradley Kimberly Brubaker
WYMIAR
10,92 MB
NAZWA PLIKU
Wojna która ocaliła mi życie.pdf
ISBN
7199267098004

OPIS

Dziesięcioletnia Ada całe swoje życie spędziła zamknięta w jednopokojowym mieszkaniu. Jej matka tak bardzo wstydzi się zdeformowanej stopy córki, że trzyma dziewczynkę w izolacji. Kiedy więc młodszy brat Ady, Jamie, ma zostać ewakuowany z Londynu, by schronić się przed wojną, dziewczynka nie zwleka ani chwili:ucieka z domu, by wyruszyć w podróż razem z nim.Tak oto zaczyna się wielka przygoda Ady, a także Susan Smith ? kobiety, która jest zmuszona przyjąć tych dwoje pod swój dach. Ada uczy się cz

Matka do tego stopnia wstydzi się zdeformowanej (końsko - szpotawej) stopy córki, że nie pozwala jej opuszczać pomieszczenia. Dziesięcioletnia Ada całe swoje życie spędziła zamknięta w jednopokojowym mieszkaniu. Jej matka tak bardzo wstydzi się zdeformowanej stopy córki, że trzyma dziewczynkę w izolacji.

Nie warto tracić czas na poszukiwanie pirackich źródeł, krzywdząc przy tym prawo autorskie, które jest bardzo istotne dla każdego pisarza. Opinie i oceny książki Wojna, która ocaliła mi życie. 8,4.

POWIĄZANE KSIĄŻKI