Superpamięć dla seniorów i nie tylko

Superpamięć dla seniorów i nie tylko - Paulina Mechło | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Mechło
WYMIAR
10,83 MB
NAZWA PLIKU
Superpamięć dla seniorów i nie tylko.pdf
ISBN
9593014337731

OPIS

Dbamy o kondycję. Dbamy o nią niezależnie od wieku, wykształcenia, płci. Coraz częściej, coraz mocniej, coraz bardziej świadomie. Na siłowniach, w klubach fitness, w strefach welness. Biegając, uprawiając nordic walking, jeżdżąc na rowerze. Dbamy nierzadko w sposób metodyczny, korzystając z wskazówek specjalistów, często pod okiem trenera. Czujemy, że nasz organizm potrzebuje regularnych, choć niekoniecznie forsownych dawek ruchu, które wykonane prawidłowo, przynoszą nam radość. Dbamy o nasze organizmy, każdy według potrzeb i możliwości, bo przecież nie trzeba, a nawet nie powinno się od razu biegać maratonu - czasem wystarczy solidny spacer.A co z naszym mózgiem, z tym niezwykle ważnym ośrodkiem sterującym nasze ciało? Czy i ten organ można wyćwiczyć podobnie jak inne, serwując mu rozmaite treningi? Oczywiście że można - i podobnie jak w przypadku wszystkich treningów, najlepiej ćwiczyć według wskazówek ekspertów. W tej książce znajdą Państwo zestaw ćwiczeń i rozrywek umysłowych pomagających w treningu pamięci, logicznego myślenia, skupienia uwagi, przygotowanych przez wysokiej klasy specjalistkę. Autorka opracowała zadania tak, żeby można je było stosować dzień po dniu, bo w treningach poznawczych wytrwałość liczy się bardziej niż perfekcyjność w wykonaniu ćwiczenia.A zatem, życząc owocnych treningów, zostawiamy Państwa z książką i przygotowanym na jej stronicach treningiem. Do dzieła!

Dbamy o nią niezależnie od wieku, wykształcenia, płci. Coraz częściej, coraz mocniej, coraz bardziej świadomie.

Oprawa miękka: ISBN: 978-83-283-4994-0: EAN: 9788328349940: Liczba stron: 264: Format: 160x230mm: Cena katalogowa: 34,90 zł ... Sprawdź niskie ceny i kup Superpamięć dla seniorów i nie tylko. w księgarni internetowej tantis.pl ... Superpamięć dla seniorów i nie tylko .

POWIĄZANE KSIĄŻKI