Nie mam więcej pytań

Nie mam więcej pytań - Gillian McAllister | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gillian McAllister
WYMIAR
6,74 MB
NAZWA PLIKU
Nie mam więcej pytań.pdf
ISBN
8935300035221

OPIS

Policja oskarżyła ją o zbrodnię. Ona przekonuje, że jest niewinna. Jest twoją siostrą. Kochałaś ją. Ufałaś jej. Mówią jednak, że zabiła twoje dziecko. Komu uwierzysz?Oryginalny, piekielnie pomysłowy thriller, który po przeczytaniu na zawsze zostaje w pamięci. Nie będziecie w stanie ani na chwilę przestać śledzić procesu sądowego, który zdecyduje o losie dwóch sióstr.Porywa, skłania do myślenia, zachwyca. Pochłonęłam ją błyskawicznie. B. A. Paris, autorka bestsellera "Za zamkniętymi drzwiami"Jeden z najlepszych dramatów sądowych, jakie kiedykolwiek czytałam - trzyma w napięciu do samego końca. Cara Hunter, autorka bestsellera "Kto porwał Daisy Mason?"Przeczytałam ją jednym tchem. Świetnie napisana, idealnie łączy dramat sądowy z dramatem rodzinnym. Zachwyciła mnie każda strona, każda postać, każdy zwrot akcji. Lisa Jewell, autorka bestsellera "Kiedy ciebie nie ma"Wciągająca, inteligentna, pełna zwrotów akcji. Najlepsza jak dotąd książka McAllister. "Sun"Perfekcyjnie skonstruowany dramat sądowy i emocjonalny rollercoaster w jednym. "Grazia"Wyjątkowy, emocjonujący, chwytający za serce thriller, tak frapująco skonstruowany, że nie masz innego wyboru, jak tylko przewracać kolejne strony. "Heat"Poruszający dramat sądowy, obfity w wiarygodne szczegóły, wprawnie dozujący napięcie. "Mail Online"Pasjonująca historia z gatunku "zabiła czy nie". Trzyma w nieustającym napięciu, a zarazem odmalowuje ciepły i wnikliwy obraz macierzyństwa i siostrzanych relacji, co wynosi ją ponad poziom konwencjonalnych thrillerów psychologicznych. "Sunday Times Crime Club"Miejcie się na baczności - od tego thrillera nie sposób się oderwać. Wciągająca książka, która nie zawiedzie żadnego czytelnika. "Take

Kolokwialne określenie osoby, przedmioty, stanu sytuacji, wydarzenia, które akcentuje zachwyt osoby je wypowiadającej. ... Nie mam więcej pytań już od 25,99 zł - od 25,99 zł, porównanie cen w 8 sklepach.

I have no further questions , so, you know, thanks for coming in. Nie mam więcej pytań w tej chwili. Na tej stronie sprawdzisz co w slangu oznacza słowo nie.Wszystkie definicje i objaśnienia w słowniku Slang.pl (wliczając w to "Nie mam więcej pytań") powstały w oparciu o wiedzę i analizy naszej redakcji, co oznacza, że możesz być pewny ich poprawności!Popularne zapytania prowadzące do tej strony: co to znaczy nie, definicja słowa nie, slangowe znaczenie nie, znaczenie słowo nie ... Dziękuję nie mam więcej pytań Autor: ~Silver 2021-02-17 15:42 1 Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed ... "Nie mam więcej pytań" bardzo mi się podobało - nieoczywiste rozwiązania, wodzenie za nos i wartka narracja sprawiają, że mam ochotę na więcej w wydaniu McAllister.

POWIĄZANE KSIĄŻKI