Dziecko znikąd

Dziecko znikąd - Christian White | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christian White
WYMIAR
3,30 MB
NAZWA PLIKU
Dziecko znikąd.pdf
ISBN
4662197614867

OPIS

Do fotografki Kim Leamy z Melbourne podchodzi nieznajomy mężczyzna. Prowadzi śledztwo w sprawie dwuletniej dziewczynki, która zaginęła dwadzieścia osiem lat temu w Kentucky w USA. Mężczyzna uważa, że Kim to ta sama osoba. Kim z początku lekceważy jego słowa, ale kiedy stopniowo poznaje dzieje swojej rodziny w Australii, pojawiają się pytania, na które trudno znaleźć odpowiedzi…

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Musicie wiedzieć,że po przeczytaniu „Obcego dziecka"Rachel Abbott byłam zachwycona tym tytułem czemu dałam wyraz w swojej recenzji do zapoznania się z którą ... 📚 Poznaj "Dziecko znikąd" autorstwa Christian White.

Użytkownik uzavrano wgrał ten materiał 4 lata temu. Od tego czasu zobaczyło go już 167 osób, 116 z nich pobrało dokument.

POWIĄZANE KSIĄŻKI