Buddyzm dla bystrzaków (wydanie 2)

Buddyzm dla bystrzaków (wydanie 2) - Gudrun Bühnemann | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gudrun Bühnemann
WYMIAR
8,22 MB
NAZWA PLIKU
Buddyzm dla bystrzaków (wydanie 2).pdf
ISBN
8369850115319

OPIS

Fundamentalne założenia buddyzmu i jego historiaNiezmienne znaczenie DalajlamyPrzewodnik po bogatej historii buddyzmu i jego współczesnej praktyceCo to znaczy być buddystą? Jakie są fundamentalne założenia tej religii? Jaka jest jej historia? Czy poszukujesz prawdy, czy zgłębiasz wiedzę o religiach, czy po prostu jesteś ciekaw, dlaczego buddyzm jest tak często praktykowany - dzięki temu przyjaznemu podręcznikowi poznasz ważne terminy, koncepcje i przyjrzysz się pochodzeniu tej fascynującej starożytnej praktyki. Przy okazji dowiesz się sporo o codziennych rytuałach, świętach, medytacji i wielu innych zagadnieniach.W książce:Filozofia buddyzmu i jego źródłaPraktyka mądrości i współczuciaŻycie i nauki historycznego BuddyTechniki medytacjiBuddyjska postawa wobec życia i śmierciCzterech mistrzów buddyjskichWykorzystanie teorii buddyjskich w rozwiązywaniu codziennych problemów

Wydanie II Buddyzm dla bystrzaków. Wydanie II.

Okładka miękka Rok wydania 2019 Tytuł Buddyzm dla bystrzaków w.2. Księgarnia Profit24 to miejsce dla profesjonalistów, poszukujących najlepszych opracowań naukowych z medycyny, prawa, ekonomii, finansów i dziedzin humanistycznych. Szeroka oferta cenionych na rynku wydawnictw naukowych pozwala na samodzielne skompletowanie własnej, profesjonalnej bazy wiedzy. dlabystrzakow.pl » kategorie » Ksiazki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI