Tylko gdy pada deszcz

Tylko gdy pada deszcz - Joanna Jagiełło | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Jagiełło
WYMIAR
3,29 MB
NAZWA PLIKU
Tylko gdy pada deszcz.pdf
ISBN
3366385698475

OPIS

W dniu ślubu rodziców, Kuba i Zuzia zostają patchworkowym rodzeństwem. Nie są tym zachwyceni. Rodzice wysyłają ich na obóz surfingowy do Jastarni. Tam Kuba i Zuzia zakochują się w sobie. Oboje czują się zagubieni. Kuba wyjeżdża do Anglii, żeby dać sobie czas do namysłu. Zuza zaczyna się spotykać z kolegą ze szkoły, rozwija swoją pasję filmową. Odległość usypia uczucie „rodzeństwa”. Na jak długo?

Albo inaczej - spodobała mi się kwestia relacji rodzinnej między bohaterami, ale już sama część o ... Tylko gdy pada deszcz to z pozoru prosta opowieść, ale z biegiem stron okazuje się, że autorka zaserwowała czytelnikom historię bardzo złożoną. To opowieść nie tylko o poszukiwaniu miłości, szczęścia i o budowaniu na nowo swojego życia, ale przede wszystkim o tym, co znajduje się pomiędzy. 📚 Poznaj "Tylko gdy pada deszcz" autorstwa Joanna Jagiełło.

Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! EBook Tylko gdy pada deszcz - mobi, epub / Joanna Jagiełło , 17,37 zł, W dniu ślubu rodziców, Kuba i Zuzia zostają patchworkowym rodzeństwem. Nie są tym zachwyceni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI