Łowca tatuaży

Łowca tatuaży - Alison Belsham | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alison Belsham
WYMIAR
3,5 MB
NAZWA PLIKU
Łowca tatuaży.pdf
ISBN
5753805824646

OPIS

Policjant pracujący nad swoją pierwszą sprawą morderstwa.Tatuażystka skrywająca zabójczy sekret I zwyrodniały seryjny zabójca przygotowujący się do kolejnej zbrodni…Kiedy Marni Mullins, tatuażystka z Brighton, znajduje oskórowane zwłoki, detektyw inspektor Francis Sullivan prosi ją o pomoc.Na wolności jest seryjny morderca, który wycina tatuaże z ciał swoich ofiar jeszcze zanim je zamorduje. Marni zna środowisko tatuażystów jak własną kieszeń, ale ma swoje powody, by nie ufać policji.Czy poinformuje Sullivana, kiedy zidentyfikuje kolejny cel mordercy? A może sama ruszy w pościg za łowcą tatuaży?

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Łowca tatuaży. Policjant pracujący nad swoją pierwszą sprawą morderstwa.

Szukasz lektury, która pochłonie Cię całkowicie i od której naprawdę trudno będzie Ci się oderwać? Sięgnij po książkę Alison Belsham pod tytułem „Łowca tatuaży" i wraz z bohaterami spróbuj rozwikłać tajemnice zbrodni dokonywanych przez seryjnego zabójcę. "Łowca tatuaży", bo o tej książce dzisiaj chciałam wam powiedzieć, okazała się być niesamowicie wciągającą lekturą, choć muszę... więcej mniej Pokaż mimo to Popieram [0 ] Link 467 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI