Miłość w czasach zarazy

Miłość w czasach zarazy - Gabriel Garcia Marquez | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gabriel Garcia Marquez
WYMIAR
3,9 MB
NAZWA PLIKU
Miłość w czasach zarazy.pdf
ISBN
9144651021302

OPIS

"Miłość w czasach zarazy", napisana przez Gabriela Garcię Marqueza z ogromną czułością, humorem i wyrozumiałością, to niezwykła powieść o miłości, która okazuje się silniejsza od samotności, od fatum i od śmierci. Jest to historia uczucia niewydarzonego bękarta i poety Florentino Arizy oraz trzeźwej, rozsądnej Ferminy Dazy, spełniającego się po półwieczu oczekiwania. Oboje przechodzą przez wszystkie kręgi miłości - młodzieńcze zadurzenie, małżeństwo z rozsądku, szalone namiętności, miłości idealizowane i ulotne pragnienia cielesne. Ta niespotykana w dotychczasowej twórczości Garcii Marqueza tematyka i tonacja przysporzyła pisarzowi miliony nowych czytelników całym świecie.

Bezkresna dal, dzieląca go od tego nieuchwytnego głosu, spowodowała w nim upadek ducha. Miłość w czasach zarazy na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Miłość w czasach zarazy - Gabriel Garcia Marquez Książka już od 26,45 zł - od 26,45 zł, porównanie cen w 28 sklepach.

Czytając tę książkę potrafiłam oderwać się od wszystkiego i zatracić w wydarzeniach. Wspaniałe doświadczenie. Miłość w książce Marqueza "Miłość w czasach zarazy" gra tzw.

POWIĄZANE KSIĄŻKI