Medycyna energetyczna. Jak zmierzyć i uzdrowić pole energetyczne człowieka

Medycyna energetyczna. Jak zmierzyć i uzdrowić pole energetyczne człowieka - Konstantin Korotkov | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Konstantin Korotkov
WYMIAR
3,26 MB
NAZWA PLIKU
Medycyna energetyczna. Jak zmierzyć i uzdrowić pole energetyczne człowieka.pdf
ISBN
3428213787839

OPIS

Medycyna energetyczna w naturalny sposób potrafi pobudzać ciało do samoistnej regeneracji, uzdrawiania i utrzymywania go w dobrej kondycji. Wzmacnia człowieka oraz integruje jego ciało, umysł i ducha. Autor, który jest czołowym naukowcem o międzynarodowej renomie w dziedzinie badań energii ludzkiej, podpowiada jak odblokować energię i przywrócić choremu ciału siłę, zmęczonemu umysłowi witalność, a podupadłemu duchowi wigor. Opisuje jak zmierzyć i uzdrowić pole energetyczne człowieka, oczyścić i doprowadzić do równowagi jego stan fizyczny i psychoemocjonalny. Wyjaśnia, jak zarządzać swoimi energiami w celu wyeliminowania wielu chorób i dolegliwości. Dzięki tej książce odkryjesz sekrety zdrowia i długowieczności pokonując zagrożenia współczesnego życia. Skorzystaj z medycyny przyszłości!

Jak zmierzyć i uzdrowić pole energetyczne człowieka Twoja ocena. Medycyna energetyczna. Jak zmierzyć i uzdrowić pole energetyczne człowieka.

Dzięki efektywnym metodom wzmacnia człowieka oraz integruje jego ciało, umysł i ducha. Teraz również Ty masz szansę skorzystać z jej dobrodziejstw.

POWIĄZANE KSIĄŻKI