First last kiss. Cykl First last. Tom 2

First last kiss. Cykl First last. Tom 2 - Bianca Iosivoni | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bianca Iosivoni
WYMIAR
4,33 MB
NAZWA PLIKU
First last kiss. Cykl First last. Tom 2.pdf
ISBN
6301811474120

OPIS

Elle Winthrop i Luke McAdams są najlepszymi przyjaciółmi. I nic ponadto. Oboje nie chcą tego zmieniać, mimo że ich znajomi od dawna obstawiają zakłady, czy i kiedy nierozłączna skądinąd para wyląduje wreszcie w łóżku. Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy Elle zostaje zaproszona na przyjęcie zaręczynowe swojej siostry, a Luke występuje na nim jako jej rzekomy chłopak. Ale czy ta rola go nie przerośnie? Jak mocno można się do siebie zbliżyć, nie narażając na szwank przyjaźni? I czy warto ryzykować przyjaźń dla czegoś więcej? Dopiero w obliczu osobistych tragedii Elle i Luke dowiedzą się, na kogo w swoim życiu mogą naprawdę liczyć, i zrozumieją, że w życiu bywają ważniejsze rzeczy niż złamane serca. Czy aby na pewno … ?

£5.72 Brud. £6.44 PORADNIKI Szyjemy torebki i akcesoria £14.33 Ilość: Dodatkowe informacje: Autor: Jan Leśniak Stron: 310 Format: 21x23.5 cm ISBN: 978-83-8053-606-7 EAN: ... EBook First last kiss - mobi, epub / BIANCA IOSIVONI , 28,37 zł, Elle Winthrop i Luke McAdams są najlepszymi przyjaciółmi.

Ciąg dalszy nastąpił ... Wanna be the first to take it all the way like this. And if you only knew.

POWIĄZANE KSIĄŻKI